Search
Close this search box.

Policisté během pár dní řešili několik případů krádeží

Na obvodním oddělení v Klatovech policisté přijali oznámení o vloupání do vozidla. V noci z 24. na 25. října tohoto roku neznámý pachatel vnikl na parkovišti v ulici Koldinova do zaparkovaného Suzuki. Pachatel uvnitř odcizil zesilovač, autobaterii a další věci. Výše škody přesahuje čtyři tisíce korun.

V obci u Klatov si neznámý pachatel přisvojil minulý čtvrtek nepojízdné vozidlo značky BMW 525D. Majiteli způsobil škodu za sedmdesát tisíc korun.

Krádež ohradníkových tyčí byla oznámena na oddělení v Sušici. Neznámý pachatel ve středu 24. října v průběhu dne na pastvině v obci u Sušice, odcizil celkem 360 ohradníkových tyčí s izolátorem. Majiteli vznikla škoda za patnáct tisíc korun.

Policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež v prvním i druhém případě a ve třetím z přečinu neoprávněné užívání cizí věci.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient