Policisté během pár dní řešili několik případů krádeží

Na obvodním oddělení v Klatovech policisté přijali oznámení o vloupání do vozidla. V noci z 24. na 25. října tohoto roku neznámý pachatel vnikl na parkovišti v ulici Koldinova do zaparkovaného Suzuki. Pachatel uvnitř odcizil zesilovač, autobaterii a další věci. Výše škody přesahuje čtyři tisíce korun.

V obci u Klatov si neznámý pachatel přisvojil minulý čtvrtek nepojízdné vozidlo značky BMW 525D. Majiteli způsobil škodu za sedmdesát tisíc korun.

Krádež ohradníkových tyčí byla oznámena na oddělení v Sušici. Neznámý pachatel ve středu 24. října v průběhu dne na pastvině v obci u Sušice, odcizil celkem 360 ohradníkových tyčí s izolátorem. Majiteli vznikla škoda za patnáct tisíc korun.

Policie zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež v prvním i druhém případě a ve třetím z přečinu neoprávněné užívání cizí věci.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.