Search
Close this search box.

Policii se stále nedaří dopadnout vrahy z benzínky. Opět žádá veřejnost o pomoc

Už je to týden, co byla na pumpě v Nelahozevsi na Mělnicku zavražděna 58letá prodavačka a středočeská policie stále nemá žádnou stopu, která by jí zavedla k vrahovi.
Minulý týden uveřejnila média dva kamerové záznamy, které natočily maskované loupiče, z nichž jeden vraždil. Avšak ani veřejnost zatím nepodala policii žádná důležitou informaci, která by vedla k dopadení kriminálníků. A to už od lidí obdrželi detektivové na 300 poznatků.
Nyní kriminalisté znovu žádají občany, aby opět zapátrali v paměti, zda neviděli osobu, která nosila batoh, jaký měl jeden z pachatelů. „Jedná se o batoh značky Dakine v kombinaci červené a šedé barvy, s bílým nápisem ve spodním pravém rohu vnější kapsy. S ohledem na skutečnost, že se nejedná o běžný batoh, kriminalisty zajímají informace v souvislosti s výskytem tohoto batohu u osoby pachatele,“ uvedl mluvčí policie Zdeněk Chalupa, který ještě podotkl, že podobný batoh nosí především vyznavači skate módy.

K činu došlo minulé pondělí brzy ráno. Pachatelé mají na svědomí vraždu pumpařky, navíc si odnesli pokladnu s deseti tisíci a cigarety.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient