Policie zadržela výtržníka, který donutil vystoupit ženu z auta, rozbil jí sklo a zahodil telefon

Policisté z Horažďovic sdělili v pondělí podezření ze spáchání výtržnictví a poškození cizí věci. Žena (38) ze Strakonicka jela Peugeotem mezi Horažďovicemi a Velkým Borem, muž řídil Octavii. K incidentu došlo při předjíždění jiného osobního vozidla s přívěsem. Řidič vozidla Octavia poté ženu za volantem Peugeotu donutil zastavit. Pak jí rozbil pěstí čelní a boční sklo jejího vozu, sebral mobilní telefon a zahodil jej do pole. Škoda byla vyčíslena na 19 tisíc korun. Policisté věc zpracovávají ve zkráceném přípravném řízení. Podezřelému hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.