Policie šetří případ vzájemného fyzického napadení

Pláničtí policisté ukončili prověřování vzájemného napadení mezi mužem a ženou. Tím se vyhrotily jejich dlouhodobé spory. K napadení došlo v jedné obci na Plánicku. Koncem dubna po osmé večerní třiačtyřicetiletý muž z Horažďovic napadl před bytovkou pětatřicetiletou ženu. Praštil ji dřevěnou tyčí do ruky a vyhrožoval, že jí ublíží.

Žena si to však nenechala líbit, ránu dřevěnou tyčí mu oplatila a ještě přidala pár kopanců do zad, přičemž stále vyhrožovala, že muže zabije.

Oba si převzali podezření z nebezpečného vyhrožování a výtržnictví. Během hádky byli v okolí i další lidé a policisté šetří další tři přestupky proti vzájemnému soužití.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.