Policie šetří krádež ze skříňky v plaveckém bazénu, muž přišel o bezmála 14 tisíc Kč

Na obvodním oddělení v Klatovech přijali policisté oznámení o krádeži finanční hotovosti. Poškozený muž byl v sobotu 21. dubna letošního roku v plaveckém bazénu a měl v šatní skříňce uloženy své věci a doklady. Neznámý pachatel v době od 17.53 do 18.50 hodin ze skříňky vzal finanční hotovost, osobní doklady a platební kartu peněžního ústavu. Poškozenému vznikla škoda 13 500 Kč. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.