Policie řeší neobvyklou krádež, zmizel vrak auta

Chrudimští policisté přijali oznámení o odcizení Fiatu Ducato – tzv. valníku s plachtou. Kdyby šlo o funkční vůz, nebyla by to bohužel až tak neobvyklá krádež, ale pachatel si tentokrát vyhlídl nepojízdný automobil bez registračních značek i autobaterie.

Kdo vůz odvezl, zda ho naložil na podvalník, nebo s ním odjel po vlastní ose pomocí tažného lana, to nyní není zřejmé.

Pokud jste si všimli v době od 20. do 6. hodiny ráno ze dne 3. na 4. 12. v průmyslové zóně ulice Pardubická někoho podezřelého, kontaktujte policisty z obvodního oddělení na čísle 974 572 651.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.