Policie provedla razii v tanečním klubu v Hradci Králové

V noci ze 4. na 5. července 2018 proběhla v jednom z tanečních klubů v Hradci Králové preventivní akce, zaměřená na držení a distribuci drog a dále na podávání alkoholu nezletilým osobám. Akce se účastnili policisté z pořádkové policie a z kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje a policisté z Hradce Králové, v součinnosti s celní správou. V průběhu opatření byly zkontrolovány vnitřní i venkovní prostory objektu a také přilehlé komunikace, včetně zaparkovaných vozidel.

Zkontrolováno bylo celkem 76 osob a 26 osobních motorových vozidel. Při akci byly zjištěny dva přestupky po linii toxi a vjednom ze zaparkovaných vozidel byla zajištěna marihuana (přestupky vyřešeny na místě). Celkem u deseti osob ve věku od 15 do 18 let bylo zjištěno požití alkoholu. Tyto případy byly zadokumentovány a předány příslušnému útvaru policie k řešení. Uvedená akce nebyla jediná, k níž policisté přistoupili. Obdobné preventivní akce se budou i v budoucnu opakovat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.