Policie pátrá po totožnosti zahalené osoby u bankomatu

Českokrumlovští policisté se obracejí na širokou veřejnost s pomocí o spolupráci při pátrání po totožnosti zahalené osoby. Ta by svými informacemi mohla českokrumlovským policistům významně pomoci při šetření případu majetkové trestné činnosti, který právě prověřují. Dle zjištěných skutečností se tato osoba mohla pohybovat kolem půl jedné odpoledne dne 1. srpna 2018 v ulici Za Tavírnou v Českém Krumlově, konkrétně v okolí bankomatu České spořitelny a. s. .

Policie tímto žádá uvedenou osobu, aby byla tak laskavá a přihlásila se policistům českokrumlovského obvodního oddělení na jejich služebně v Tovární ulici v Českém Krumlově, případně je kontaktovala cestou telefonního čísla 974 232 700.

Zároveň policisté vyzývají každého, kdo by zahalenou osobu na fotografii poznal, aby její identitu sdělil policistům na výše uvedeném telefonním čísle.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak