Search
Close this search box.

Policie pátrá po totožnosti zahalené osoby u bankomatu

Českokrumlovští policisté se obracejí na širokou veřejnost s pomocí o spolupráci při pátrání po totožnosti zahalené osoby. Ta by svými informacemi mohla českokrumlovským policistům významně pomoci při šetření případu majetkové trestné činnosti, který právě prověřují. Dle zjištěných skutečností se tato osoba mohla pohybovat kolem půl jedné odpoledne dne 1. srpna 2018 v ulici Za Tavírnou v Českém Krumlově, konkrétně v okolí bankomatu České spořitelny a. s. .

Policie tímto žádá uvedenou osobu, aby byla tak laskavá a přihlásila se policistům českokrumlovského obvodního oddělení na jejich služebně v Tovární ulici v Českém Krumlově, případně je kontaktovala cestou telefonního čísla 974 232 700.

Zároveň policisté vyzývají každého, kdo by zahalenou osobu na fotografii poznal, aby její identitu sdělil policistům na výše uvedeném telefonním čísle.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient