Policie pátrá po svědkyni krádeže

Policie pátrá po ženě na přiložených fotografiích a žádá o spolupráci i veřejnost. Jedná se o osobu, která může poskytnout důležité informace k případu, který se stal koncem července na Masarykově náměstí ve Vyškově. Někdo se tam tehdy zmocnil zapomenuté finanční hotovosti v bankomatu.

Jestliže tuto ženu znáte, sdělte prosím policistům její totožnost. Ozvat se může i ona sama. Volejte linku 158 nebo se dostavte na nejbližší policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.