Policie pátrá po seniorce z Nepomuku

Policie momentálně pátrá po ženě z Nepomuku. Seniorka byla naposledy viděná, jak odjíždí ve čtvrtek odpoledne vlakem směrem na Plzeň. Policie shání svědky!

Policisté na jižním Plzeňsku aktuálně pátrají po 76leté seniorce z Nepomuku. Zdenka Houdková odešla z domova ve čtvrtek ráno. Naposledy ji viděli odpoledne.

„Žena dne 11. října kolem 9. hodiny odešla z místa svého trvalého bydliště v Nepomuku a následně kolem 13. hodiny odjela vlakem z Nepomuku směrem na Plzeň. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu,“ říká mluvčí policie Markéta Fialová.

Žena měla na sobě pánskou bílou bundu bez kapuce a tmavě modré seprané džíny. Žena se obtížně pohybuje. Policie se nyní obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání. „Žádáme všechny občany, kteří by mohli poskytnout jakoukoliv informaci o výskytu, pohybu nebo pobytu jmenované, ať se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie České republiky nebo volají na linku 158,“ dodává policejní mluvčí.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak