Policie pátrá po sedmnáctileté dívce s dítětem, která se nevrátila do výchovného ústavu

Z výsledků prvotního šetření se kriminalistům podařilo zjistit informace, že dívka se svým dítětem byla naposledy fyzicky viděna ve čtvrtek dne 2.8.2018 ráno v obci Čechtice. Pohřešovaná se svojí téměř rok starou dcerou, po které též pátrají kriminalisté, odjela z bydliště svých rodičů ve zmíněný čtvrtek. Jejich cesta měla směřovat do výchovného ústavu. Tam již ale nedorazily. Poslední zprávu o sobě podala svým rodičům a to téhož dne 2.8.2018. Telefonicky se ozvala s tím, že jí ujel vlak z Benešova do Černovic, a že tedy do Černovic přijede později. Od té doby se nikomu neozvala.

Pohřešovaná dívka je zdánlivého stáří 17 – 18 let, je štíhlá, přibližně 168 cm vysoké postavy. Na hlavě má tmavé dlouhé rovné vlasy. Hnědé oči. Co se týče markantů a indicií, podle kterých by mohla být poznat, policie uvádí, že by mohla mít piercing u rtu a v pupíku. Dalším znakem je jizva na palci pravé ruky a velká vertikální jizva na zádech vlevo dole. Na levém stehně má tetování – růži. Naposledy byla oblečena do bílých krajkových kraťasů. Při odchodu od rodičů s sebou měla dětský kočárek šedobílé barvy a modročernou sportovní tašku s věcmi.

V souvislosti s tímto pátráním se kriminalisté obracejí na veřejnost se žádostí o pomoc. Veškeré poznatky k pohřešované a její pohřešované dceři, zejména k místu jejich výskytu či pobytu, přijme jakákoliv policejní služebna, případně je můžete telefonicky sdělit přímo kriminalistům na telefonním čísle 974 871 531, anebo prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak