Search
Close this search box.

Policie pátrá po řidiči, který srazil motocyklistu a ujel

Klatovští dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo u obce Hrádek před Tedražicemi 21. září 2018 v 14:30 hodin. Dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem jel po silnici z Tedražic na Hrádek. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou přejel do protisměru, kde se levým bokem střetl s protijedoucím motocyklem značky Senke. Po střetu došlo k pádu motocyklisty na zem. Po nehodě neznámý řidič z místa bez učinění jakéhokoliv opatření odjel. Škoda na motocyklu byla vyčíslena na 10 tisíc korun, motocyklista byl se zraněním odvezen do klatovské nemocnice. Na základě výpovědi motocyklisty by se mělo jednat o vozidlo BMW X5 černé barvy, které se s ním střetlo.

Při šetření této dopravní nehody se policisté obracejí na případné svědky události nebo na samotného řidiče výše uvedeného vozidla. Mohou se přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Klatovech, nebo zatelefonovat na číslo 974 334 250, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient