Policie pátrá po řidiči, který srazil motocyklistu a ujel

Klatovští dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo u obce Hrádek před Tedražicemi 21. září 2018 v 14:30 hodin. Dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem jel po silnici z Tedražic na Hrádek. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou přejel do protisměru, kde se levým bokem střetl s protijedoucím motocyklem značky Senke. Po střetu došlo k pádu motocyklisty na zem. Po nehodě neznámý řidič z místa bez učinění jakéhokoliv opatření odjel. Škoda na motocyklu byla vyčíslena na 10 tisíc korun, motocyklista byl se zraněním odvezen do klatovské nemocnice. Na základě výpovědi motocyklisty by se mělo jednat o vozidlo BMW X5 černé barvy, které se s ním střetlo.

Při šetření této dopravní nehody se policisté obracejí na případné svědky události nebo na samotného řidiče výše uvedeného vozidla. Mohou se přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Klatovech, nebo zatelefonovat na číslo 974 334 250, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.