Search
Close this search box.

Policie pátrá po řidiči, který odjel od nehody, při níž zranil motocyklistu

Dne 18. června tohoto roku došlo okolo 18:00 hodiny večer v obci Sudovo Hlavno k vážné dopravní nehodě, při které se těžce zranil řidič motocyklu.

Uvedená dopravní nehoda se stala na silnici ve směru jízdy od Konětop na Kostelní Hlavno. Řidič motocyklu zde nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do před ním jedoucího osobního vozidla, načež spadl na vozovku. Řidič s osobním vozidlem nejprve zastavil a zjišťoval, zda nedošlo ke zranění. Poté co mu motocyklista sdělil, že má bolesti pravé ruky však z místa dopravní nehody odjel, aniž by nehodu oznámil.

V souvislosti s vyšetřováním všech okolností dopravní nehody hledá policie uvedeného účastníka dopravní nehody, kterým je řidič osobního vozidla červené barvy, značky pravděpodobně Mazda. Jedná se o mladšího muže štíhlé postavy, vysokého zhruba 180 cm s krátkými černými kudrnatými vlasy. Dále žádá případné svědky, kteří nehodu viděli, aby poskytli informace na telefonní číslo 702 207 848, popřípadě kontaktovali linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient