Policie pátrá po pohřešované ženě, která se pravděpodobně stala obětí trestného činu

Pohřešovaná byla naposledy viděna 23.9.2018 v 11.24 hodin, kdy odjela z místa svého současného pracoviště Centrum péče – Doubrava, Nebeská 292, Doubravčice, okr. Kolín, spolu se svým bývalým přítelem. Oba spolu odjeli vozidlem Audi Q5, reg. značky 2AE 0613 směrem na Brandýs n. Labem. S sebou měli dva yorkshirské teriéry.

Je velice pravděpodobné, že se pohřešovaná stala obětí násilného trestného činu.

Popis pohřešované osoby:
* zdánlivé stáří 35 – 40 let, výška 160-165 cm, střední postava, hnědé oči, světlé (blond) dlouhé vlasy
* modré riflové kalhoty, modrá mikina s kapucí s bílým nápisem, modro-bílé pruhované tričko, světlé kožené pantofle, tmavá kabelková taška přes rameno, počítač notebook ve světle modré tašce přes rameno

Muž, s kterým odjela, měl na sobě bílé triko s dlouhým rukávem na přední části obrazec kruhového tvaru, černou mikinu bez kapuce na zip s malým bílým nápisem na prsou a vzadu obrazec a nápis rovněž bílý, červené vybledlé džínové kraťasy po kolena a na nohou sportovní obuv černo-červené barvy se zavazováním na tkaničky.

Policie žádá občany, kteří viděli bílé vozidlo Audi Q5 r.z. 2AE 0613, pohřešovanou ženu nebo jejího bývalého přítele v neděli dne 23. 9. 2018 v době od 11.25 hodin do pondělí dne 24. 9. 2018 06.00 hodin, aby volali na tel.: 702 042 951 nebo na tel.: 158 – KŘP Středočeského kraje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak