Policie pátrá po neznámém muži, který sexuálně obtěžoval dívky ubytované na vysokoškolské koleji

(Aktualizováno před )

Od pátečního dopoledne pražští kriminalisté usilovně pátrají po dosud neznámém násilníkovi, který obtěžoval se zřejmým sexuálním podtextem mladé dívky v prostoru vysokoškolských kolejí na Strahově. Napadeným dívkám se naštěstí podařilo útočníkovi vymanit a utéct.

Kriminalistům se dalším šetřením podařilo získat cenné informace a zároveň zajistit záznamy z městského kamerového systému, které v inkriminovanou dobu zachycují svědka důležitého pro další vyšetřování. Tento muž se podle všeho pohyboval krátce po půl deváté ráno v ulici Vaníčkova a v prostoru autobusové zastávky MHD Koleje Strahov vyčkal na příjezd linky 143, kdy následně tímto spojem odjel ve směru do centra.

Popis hledaného muže:

-věk cca 30 let
-cca 183 centimetrů vysoké, štíhlé postavy
-tmavé vlasy
-oblečen do černých teplákových kalhot s bílým pruhem po stranách, trika s krátkým rukávem s bílo-modrými pruhy či kostkami
-na pravé ruce v oblasti lokte nalepenou bílou či světlou náplast
-během chůze výrazně napadal na pravou nohu
-při sobě měl černou ledvinku nebo tašku přes rameno
-budil dojem osoby, která je pod vlivem OPL nebo nemocná

Vyšetřovatelé s ohledem na závažnost případu uvítají jakékoli informace k pohybu nebo identifikaci tohoto důležitého svědka, jehož podobu bezpečnostní kamery zachytily. Tyto poznatky mohou občané neprodleně předat operátorům tísňové linky Policie ČR 158.

Policisté uvítají i případné svědectví dalších dívek a žen, které v této oblasti v posledních dnech nějakému sexuálnímu obtěžování čelily.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz