Search
Close this search box.

Policie pátrá po muži podezřelém z krádeže hodinek

Dne 17. 9. okolo 11.30 navštívil neznámý zákazník prodejnu hodinek v jednom obchodním domě na Slezském Předměstí v Hradci Králové. Od prodavačky požadoval ukázat několikatery hodinky. V jednu chvíli jich měla prodavačka plné ruce a tak muž vzal dvoje hodinky a pomohl je přenést k pultu. Muž však v nestřežené chvíli jedny hodinky v hodnotě téměř 34 tisíc korun schoval. Na chybějící hodinky prodavačka přišla až v době, kdy muž pod záminkou vyměnění Eur z prodejny odešel a ona je vracela zpět do vitrín.

Podezřelý muž byl ve věku okolo 50 let, menší silnější postavy, snědé pleti. Na sobě měl kostkovanou košili, na hlavě světlý klobouk a na krku silný zlatý řetěz. Mluvil špatně česky, spíše lámanou angličtinou.

Jelikož se policistům do současné doby nepodařilo zjistit jeho totožnost, žádají občany, kteří ho na záznamu poznají, aby zavolali na linku 158, nebo se obrátili na jakoukoliv policejní služebnu.

Za trestný čin krádež hrozí pachateli až 2 roky vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient