Policie pátrá po muži podezřelém z krádeže hodinek

Dne 17. 9. okolo 11.30 navštívil neznámý zákazník prodejnu hodinek v jednom obchodním domě na Slezském Předměstí v Hradci Králové. Od prodavačky požadoval ukázat několikatery hodinky. V jednu chvíli jich měla prodavačka plné ruce a tak muž vzal dvoje hodinky a pomohl je přenést k pultu. Muž však v nestřežené chvíli jedny hodinky v hodnotě téměř 34 tisíc korun schoval. Na chybějící hodinky prodavačka přišla až v době, kdy muž pod záminkou vyměnění Eur z prodejny odešel a ona je vracela zpět do vitrín.

Podezřelý muž byl ve věku okolo 50 let, menší silnější postavy, snědé pleti. Na sobě měl kostkovanou košili, na hlavě světlý klobouk a na krku silný zlatý řetěz. Mluvil špatně česky, spíše lámanou angličtinou.

Jelikož se policistům do současné doby nepodařilo zjistit jeho totožnost, žádají občany, kteří ho na záznamu poznají, aby zavolali na linku 158, nebo se obrátili na jakoukoliv policejní služebnu.

Za trestný čin krádež hrozí pachateli až 2 roky vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.