Search
Close this search box.

Policie pátrá po fantomovi, který ukradl ženě kabelku z auta

Policisté od poloviny července řeší případ krádeže a neoprávněného opatření platebního prostředku. Krádež peněženky nám nahlásila paní, které neznámý pachatel na parkovišti u jednoho obchodního centra v Hradci Králové, odcizil z předního sedadla auta kabelku, v které měla několik desítek tisíc korun, osobní doklady a platební kartu. Ke krádeži mělo dojít v době, kdy překládala nákup z košíku do kufru auta. Než stačila kartu zablokovat, někdo z ní vybral částku 20 tisíc korun. Následné dva pokusy o výběr 20 a 30 tisíc byly neúspěšné. Ženě byla způsobena škoda přesahující částku 100 tisíc korun.

Při výběru hotovosti z jednoho bankomatu je neznámý muž zachycen. Jelikož jsme do současné doby nezjistili jeho totožnost, žádáme veřejnost o spolupráci: Pokud ho někdo na záznamu pozná, zavolejte na bezplatnou linku 158, nebo se přímo dostavte na jakoukoliv policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient