Search
Close this search box.

Policie kontrolovala myslivce před honem

Habartovští policisté v sobotu ráno vyrazili na kontrolu myslivců v Krajkové na Sokolovsku. Tamní sdružení pořádalo hon. Policisté střelce mysliveckého honu kontrolovali, zda nejsou pod vlivem alkoholu, zda mají u sebe předepsané doklady ke zbrani a také provedli samotnou kontrolu zbraně.

Celkem tak bylo zkontrolováno třicet honců, ani jeden z nich nebyl pod vlivem alkoholu a všichni kontrolovaní měli doklady i zbraně v pořádku.

Takovéto kontroly provádí také policisté zařazení na odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál. Letos už zkontrolovali v Karlovarském kraji 4 myslivecké hony, na nichž provedli kontrolu celkem 62 střelců a zkontrolovali jim 75 zbraní. Ani v tomto případě nebylo zjištěno žádné porušení zákona.

Na další myslivecké hony se policisté chystají během prosince.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient