Policie kontrolovala myslivce před honem

Habartovští policisté v sobotu ráno vyrazili na kontrolu myslivců v Krajkové na Sokolovsku. Tamní sdružení pořádalo hon. Policisté střelce mysliveckého honu kontrolovali, zda nejsou pod vlivem alkoholu, zda mají u sebe předepsané doklady ke zbrani a také provedli samotnou kontrolu zbraně.

Celkem tak bylo zkontrolováno třicet honců, ani jeden z nich nebyl pod vlivem alkoholu a všichni kontrolovaní měli doklady i zbraně v pořádku.

Takovéto kontroly provádí také policisté zařazení na odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál. Letos už zkontrolovali v Karlovarském kraji 4 myslivecké hony, na nichž provedli kontrolu celkem 62 střelců a zkontrolovali jim 75 zbraní. Ani v tomto případě nebylo zjištěno žádné porušení zákona.

Na další myslivecké hony se policisté chystají během prosince.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak