Search
Close this search box.

Policie hledá vandala, který rozbil sklo trolejbusu

Zlínští policisté pátrají po muži, který v pátek 16. listopadu v 17.20 hodin na konečné stanici trolejbusu č. 4 ve Zlíně – Prštném rozbil čelní sklo trolejbusu a způsobil tím škodu za více než třináct tisíc korun. Policisté případ šetří jako trestný čin poškození cizí věci, za což pachateli v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok.

Řidič trolejbusu vyjížděl z Vršavy, na točnu trolejbusu ve Zlíně – Prštném přijel v 17.20 hod. Poté, co vystoupili a zároveň nastoupili cestující, jeden z těch, kteří vystoupili, vkročil nečekaně před trolejbus. Řidič zabrzdil, ale muž stojící před trolejbusem nečekaně utrhl přední stěrač a udeřil jím do čelního skla, které rozbil. Poté odešel.

Policie žádá cestující z trolejbusu č. 4, kteří v pátek 16. listopadu v 17.20 hodin nastupovali nebo vystupovali na točně trolejbusu ve Zlíně na sídlišti Podhoří a viděli muže, který poškodil sklo trolejbusu, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158. Mělo by se jednat o muže ve věku kolem 35 let, štíhlé postavy, který měl na sobě oblečenou bundu a rifle.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient