Policie hledá vandala, který poškodil zaparkované auto

Případem poškození zaparkovaného vozidla se zabývají netoličtí policisté. Dosud neznámý vandal v době od 19. do 27. června 2018 ve Lhenicích v Krumlovské ulici, mezi domy č. 113 a 114, nezjištěným předmětem vytvořil na zaparkovaném Fordu Focus několik vrypů. Vandal majiteli způsobil škodu za bezmála 8 000 korun.

Policisté přivítají jakoukoli informaci k zmiňovanému případu na obvodním oddělení Netolice, Václavská 120, telefon 974 236 720 nebo na lince tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.