Search
Close this search box.

Policie hledá svědky nehody, při které řidič naboural předjížděné auto a ujel

K dopravní nehodě došlo v obci Petrovice u Sušice ve středu 18. července 2018. Po silnici číslo 171 jel za obcí směrem na Františkovu Ves dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem. Tento neznámý řidič při předjíždění se s vozidlem zařazoval před předjížděný automobil Fiat Panda a zachytil pravou zadní částí o jeho levou přední část a z místa ujel. Po chvilce se na místo vrátil a po zjištění, že dopravní nehoda je oznámena na policii, tak z místa odjel.

Policisté z dopravního inspektorátu v Klatovech prošetřují uvedenou dopravní nehodu a z důvodu řádného objasnění žádají řidiče vozidla a případné svědky události o poskytnutí informací.

Informace sdělte na dopravní inspektorát v Klatovech v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 251 nebo 974 334 250 i prostřednictvím e-mailu: kt.di.podatelna@pcr.cz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient