Search
Close this search box.

Policie hledá svědky dopravní události na Železnorudsku

Dne 18. července řidič s nákladním vozidlem projížděl viaduktem a došlo k pádu klád. Policie hledá svědky i záznam z kamery.

Policisté na obvodním oddělení v Železné Rudě v současné době prověřují případ ze středy 18. července 2018, kdy řidič jel s nákladním vozidlem a nerespektoval dopravní značení.

Řidič jel v 5.45 hodin po komunikaci I. třídy číslo 27 s nákladním vozidlem s připojeným návěsem, na němž převážel dřevo, ve směru od Železné Rudy na Alžbětín.

Řidič s vozidlem projížděl pod železničním viaduktem a zavadil horní částí svého nákladu o jeho horní hranu, kdy došlo k uvolnění a pádu několika kusů klád na komunikaci.

Policisté hledají svědky události. Žádáme i další řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli po uvedené komunikaci v obou směrech a používali kameru ve vozidle, aby policistům poskytli záznam z uvedeného místa.

Informace sdělte na Obvodní oddělení policie v Železné Rudě v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 761 i prostřednictvím e-mailu: kt.oop.zruda@pcr.cz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient