Policie hledá svědky dopravní události na Železnorudsku

Dne 18. července řidič s nákladním vozidlem projížděl viaduktem a došlo k pádu klád. Policie hledá svědky i záznam z kamery.

Policisté na obvodním oddělení v Železné Rudě v současné době prověřují případ ze středy 18. července 2018, kdy řidič jel s nákladním vozidlem a nerespektoval dopravní značení.

Řidič jel v 5.45 hodin po komunikaci I. třídy číslo 27 s nákladním vozidlem s připojeným návěsem, na němž převážel dřevo, ve směru od Železné Rudy na Alžbětín.

Řidič s vozidlem projížděl pod železničním viaduktem a zavadil horní částí svého nákladu o jeho horní hranu, kdy došlo k uvolnění a pádu několika kusů klád na komunikaci.

Policisté hledají svědky události. Žádáme i další řidiče, kteří v uvedenou dobu projížděli po uvedené komunikaci v obou směrech a používali kameru ve vozidle, aby policistům poskytli záznam z uvedeného místa.

Informace sdělte na Obvodní oddělení policie v Železné Rudě v pracovních dnech na telefon číslo 974 334 761 i prostřednictvím e-mailu: kt.oop.zruda@pcr.cz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.