Policie hledá řidiče, který při předjíždění ohrozil protijedoucí auto

V pozadí mnoha dopravních nehod stojí spěch nervózních řidičů. Tak tomu bylo i v neděli 13. května kolem půl čtvrté odpoledne v Radslavicích. Dosud neznámý řidič jedoucí od Vyškova na Pustiměř předjížděl před sebou jedoucí auto. Ohrozil však protijedoucí Škodu Kodiaq. Jeho šofér ve snaze zabránit střetu strhl řízení do příkopu. Řidič, který předjížděl, na místě nehody nezastavil.

Vyškovští dopravní policisté hledají svědky této nehody, především osádku předjížděného vozidla. Obrátit se na ně můžete na telefonu 725 514 773 nebo na bezplatné tísňové lince 158.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.