Policie hledá dvojku lupičů, kteří přepadli v Sokolově muže

Sokolovští kriminalisté prošetřují zvlášť závažný zločin loupež, kterého se měli dopustit 3. listopadu v čase od 23:00 do 23:20 hodin v Sokolově dva dosud neznámí pachatelé. V ulici Sokolovská měli nečekaně přistoupit zezadu k poškozenému a beze slov ho silně strčit do zad. Poškozený nárazem ztratil rovnováhu a spadl na zem. Když dopadl na lokty, kolena a obličejem k zemi, měl ho jeden z nich zakleknout a páčit mu ruce, aby vysvlékl z jeho zad batoh. Když se mu to podařilo, hodil batoh druhému pachateli, který jej prohledal, vyházel z něj věci na zem a z peněženky odcizil finanční hotovost ve výši kolem 1500 korun. Poté z místa oba pachatelé utekli.

V rámci šetření byl sestaven identikit jednoho z možných pachatelů. Jednalo se o muže ve věku 20 až 30 let, 177 cm vysoké sportovní postavy a měl krátké tmavé vlasy. Na sobě měl černohnědou mikinu vzadu s bílým nápisem KING a číslem 01, modré rifle a na nohou botasky. Na krku měl tetování nevybarvených hvězdiček.

Druhý pachatel byl též ve věku 20 až 30 let, 168 cm vysoké silnější postavy. Na sobě měl delší tmavou mikinu, tmavé tepláky. Na pravém zápěstí měl tetování hada s otevřenou tlamou. Pravděpodobně se jmenuje Petr.

Policisté nyní žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání po neznámých pachatelích. V případě jakýchkoliv poznatků volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak