Search
Close this search box.

Policie dopadla trojici pobertů, kteří kradli v opuštěném domě

V pátek v dopoledních hodinách přijali policisté oznámení, že v Pleteném Újezdu v Kladenské ulici vnikli tři muži bez užití násilí na pozemek opuštěného rodinného domu.

Na místo ihned po oznámení vyjeli policisté z Unhošti, kteří zahlédli v pozemku tři muže. Vydali se proto za nimi, avšak výtečníci poté, co spatřili policisty, začali utíkat přes přilehlé pozemky rodinných domů.

Hlídka muže pronásledovala a na místě zadržela sedmadvacetiletého recidivistu z Kladna, který se doznal, že v objektu chtěl krást železný šrot.

Policisté mu téhož dne ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu porušování domovní svobody a přečinu krádeže, za což mu hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

Šetřením se v následujících dnech podařilo zjistit jeho dva kumpány a to čtyřiadvacetiletého a jedenadvacetiletého mladíka (oba z Kladna).

Staršímu z nich bylo také ve zkráceném přípravném řízení sděleno podezření z přečinu porušování domovní svobody, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na dva roky a mladší z nich je šetřen pro přestupek proti majetku a věc bude následně postoupena příslušnému městskému úřadu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient