Search
Close this search box.

Podzimní taneční kurzy v Turnově uzavře prodloužená

Taneční kurzy pro manželské a přátelské páry pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka se již po šestou sezónu těší stálé oblibě. Letošní kurz pravidelně navštěvuje okolo 35 párů tanečníků širokého věkového rozpětí. Přijďte společně s nimi uzavřít letošní kurz několika hodinami tance, které jsou určeny úplně všem, kteří rádi tančí.

„Z časových důvodů jsme pro letošní sezónu nabídli pouze kurz pro začátečníky. Pravda, úplným začátečníkem není téměř nikdo, většina již má nějaké taneční kroky za sebou. V kurzu si vše oživí a získá na jistotě. V minulých letech probíhal také kurz pro pokročilé, zde fanoušci tance získali větší bravuru a naučili se další krokové variace běžných tanců. Bohužel se nám nepodařilo pro vytížení sálu KC Střelnice vměstnat do programu další celý kurz. Snad v příští sezóně budeme moci nabídnout absolventům letošního kurzu, v případě jejich zájmu, další zdokonalování tanečních dovedností,“ říká koordinátorka tanečního kurzu Lada Kefurtová.

V pátek 30. listopadu vyvrcholí letošní kurz závěrečnou prodlouženou. K tanci zahraje skupina Allegro, program bude zpestřen ukázkami závodního tance mistrovských párů. Prodloužená není určená pouze účastníkům kurzu, ale široké veřejnosti stejně, jako tomu bylo u jednotlivých lekcí kurzu. Tento večer je skvělou příležitostí připomenout si krokové variace před nadcházející plesovou sezónou. Poslouží ale také jako příjemná změna po náročném pracovním týdnu.

Oprašte taneční boty, začínáme ve 20 hodin.

Vstupné pro účastníky kurzu je zdarma, pro ostatní 100 Kč / na osobu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient