Search
Close this search box.

Podnapilý a zraněný muž se povaloval na okraji rybníka

Podnapilého muže, ležícího u rybníka Bagr ve Stromovce, nalezla v pátek večer žena při venčení psa. V obavě o jeho zdraví přivolala na pomoc strážníky. Zjevně podnapilý muž s krvácejícím zraněním hlavy skončil v rukou zdravotníků.

Na oznámení o muži, ležícím na okraji rybníka Bagr ve Stromovce, vyjížděla hlídka městské policie v pátek 15. června v deset hodin večer. Strážníci na místě nalezli muže ve společnosti lahve tvrdého alkoholu. Muže se jim podařilo probrat, ten však odmítal se strážníky jakkoliv komunikovat. Strážníci mezitím zjistili, že muž má na hlavě krvácející zranění. Na místo okamžitě přivolali zdravotnickou záchrannou službu. Muž však s převozem do zdravotnického zařízení nesouhlasil. Jeho zvyšující se agrese si vyžádala doprovod strážníků v sanitním vozidle zdravotnické záchranné služby. Třiatřicetiletý muž z Kladenska byl po převozu do českobudějovické nemocnice předán zdravotnickému personálu k lékařskému ošetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient