Podnapilá žena se potácela po kolejišti v Pouzdřanech

V pátek přijali policisté oznámení, že na železniční trati u Pouzdřan se pohybuje člověk. Na místo okamžitě vyjela hlídka, aby celou situaci prověřila. Při příjezdu si strážníci všimli, že po kolejích směrem na Brno se potácí žena, která neustále jde v kolejišti. Hlídka se za ženou rozběhla, neboť z dálky slyšela houkat vlak přijíždějící směrem na Břeclav. Žena ani na tuto situaci nijak nereagovala. Kolegům se podařilo k ženě doběhnout a dokázali ji strhnout na zem mimo koleje.

Při provedení dechové zkoušky na alkohol se nebylo čemu divit. Jednapadesátiletá žena nadýchala téměř dvě a půl promile a následně putovala na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Když se jí kolegové ptali, proč tak riskovala a pohybovala se v kolejišti, odpověděla, že by jí vlak určitě uhnul.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.