Search
Close this search box.

Podle sázkových kanceláří vyhraje volby do Senátu Fischer, Čunek a možná i Paroubek. Rathovi naopak moc šancí nedávají

Nejen nedávné prezidentské volby byly lákavým předmětem sázek. Sázkové kanceláře začínají vypisovat kurzy i pro nadcházející volby do Senátu. Například podle sázkové kanceláře Maxi-Tip mají největší šanci na výhru v jednotlivých obvodech Pavel Fischer, Jiří Drahoš, Jiří Čunek nebo třeba Jiří Paroubek.

Sázkaři si mohou zvolit nejen kandidáta na výhru ve volbách. Kanceláře vypisují i speciální sázky, jako je například volební účast v daném obvodu a podobně. V některých obvodech se zdá být tip na budoucího senátora jasný – například v pražském volebním obvodu č. 17 je s kurzem 1,15 pro kancelář Maxi-Tip jasným favoritem voleb Pavel Fischer, s kurzem 1,05 pak Jiří Čunek ve Vsetíně.

Vyrovnanější souboj dle odhadů Maxi-Tipu čeká kandidáty v Litoměřicích, kde je mezi kurzem prvních dvou pánů rozdíl pouhých 0,8 bodu. V tomto obvodu se uchází o senátorské křeslo mimo jiné i David Rath, kterého ale Maxi-Tip s kurzem 10,00 neřadí mezi pravděpodobné vítěze.

Ještě těsnější odhady na výsledek panují v Ostravě. Bývalý premiér Jiří Paroubek zde nemá vítězství nijak jisté, ostrý souboj o první místo svede s Leopoldem Sulovským, prvním Čechem, který vystoupil na Mount Everest. Ten obhajuje vítězství z voleb v roce 2012 a usiluje tak o druhý mandát. Je však důležité zmínit, že s blížící se předvolební kampaní se budou odhady nadále vyvíjet a s tím se budou měnit také vypsané kurzy u sázkových kanceláří.

„Z posledních zkušeností víme, že jsou pro naše klienty sázky na volební výsledky velmi atraktivní. Snažíme se vypisovat různé varianty sázek a nabízet tak co nejvíce možností. Při prezidentských volbách v lednu 2018 se osvědčily tipy „kdo s koho“, čtvrtina všech sázek směřovala na tyto duely. Souboje mezi jednotlivými kandidáty tak budeme vypisovat také pro nadcházející volby do Senátu,“ vypočítává možnosti sázení u Maxi-Tipu předseda představenstva Karel Kabrna.

O Maxi-Tipu

Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty
v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti
Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů
a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny
přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná.
V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení.
Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička
nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří
k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Kontakty pro média:

Karel Kabrna, předseda představenstva sázkové kanceláře Maxi-Tip, +420 603 456 413
Josef Koukolíček, +420 724 313 971, josef.koukolicek@media-list.cz
Vojtěch Marek, +420 732 630 442, vojtech.marek@media-list.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient