Pobertové tak dlouho rozměňovali peníze, až prodavačku obrali o čtyři tisíce korun

(Aktualizováno před )

Dvojice mužů ve věku kolem 35let navštívila trafiku jednoho obchodního centra v Liberci. V pondělí krátce po 18. hodině si muži zakoupili krabičku cigaret. Při platbě ženě za pultem ukázali bankovku vyšší nominální hodnoty, kterou se s ní pokusili rozměnit. A to se jim také podařilo. Ve směňování a rozdrobování bankovky byli tak neodbytní, přesvědčiví a sehraní, že žena ztratila přehled o tom, kolik jim vlastně za bankovku dala peněz. Až při odchodu obou mužů z prodejny zjistila, že od ní muži lstí vylákali 4 tisíce korun navíc.

Vyšetřující policisté nevylučují, že těchto případů může být nejen v Liberci, ale i v jeho okolí mnohem více. Problémem však zůstává, že se takto podvedení obchodníci či zaměstnanci prodejen nerozhodnout věc policistům oznámit.

Tímto policisté apelují na podvedené prodejce, aby se ozvali, ať již prostřednictvím linky 158 nebo osobně na kterémkoli obvodním oddělení. Informace vedoucí k osobám pachatelů mohou být mužům zákona velmi užitečné při vyšetřování těchto případů.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz