Poberta ukradl v jičínském obchodě 11 balení hlavic k holicímu strojku, škoda je více než devět tisíc

Jičínští policisté v současné době pracují na případu, ke kterému mělo dojít v pondělí 11. června v době kolem půl čtvrté odpoledne. Neznámý poberta měl v jedné z prodejen na Valdštejnově náměstí v Jičíně odcizit celkem 11 kusů různých balení značkových hlavic k holicímu strojku. Celková škoda je předběžně stanovena na částku přesahující 9 tisíc korun.

Provinilec se tak měl svým jednáním dopustit přečinu krádeže, za což mu v případě dopadení a prokázání viny hrozí trest odnětí svobody v délce trvání až na dva roky.

V souvislosti s probíhajícím šetřením a na základě dosavadních výsledků se policisté obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při ztotožnění osoby, která se v uvedenou dobu pohybovala poblíž místa činu. Svým svědectvím může významnou měrou přispět k řádnému objasnění prošetřované události.

Jedná se o dospělého muže s krátkými černými vlasy. Oči zakrývaly tmavé sluneční brýle. Oblečen byl do šedočerné kšiltovky, černého trika s krátkým rukávem a tmavě šedých dlouhých kalhot. Na nohou měl sportovní obuv značky Nike. V ruce držel dvě nákupní tašky. Jedna z nich byla tmavé barvy. Druhá bílá igelitová s černými svislými pruhy.

Jakékoliv případné informace k osobě prosím sdělte policistům na bezplatnou telefonní linku 158 nebo přímo na obvodní oddělení v Jičíně na telefonní číslo 974 533 651.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.