Search
Close this search box.

Poberta se vloupal do domu za bílého dne, stačila mu půlhodinka

Policisté z Jaroměře pátrají po pachateli vloupání do bytu v činžovním domě v jedné z místních čtvrtí. V úterý v době mezi půl druhou a druhou hodinou odpoledne dosud neznámý pachatel vylomil vložku zámku u dveří, vnikl do bytu, ze kterého odcizil finanční hotovost, alkohol, elektroniku a další věci. Zloděj se nebál vejít do cizího domu a krást za bílého dne, zřejmě předpokládal, že obyvatelé budou v práci. Ani v tomto domě ho nikdo nevyrušil. Majitelům bytu tím způsobil hmotnou škodu ve výši bezmála 59 000 korun. Policejní technik a kriminalisté místo činu pečlivě ohledali a zahájili po pachateli pátrání. Tomu za přečin krádeže vloupáním hrozí až pětiletý trest odnětí svobody.

Policisté připomínají: V případě, že nemilá návštěva postihne kohokoli z Vás, nevstupujte do bytu a ihned volejte policii – linku 158. K dopadení a usvědčení pachatele policistům může pomoci právě ta stopa, kterou byste jinak svou přítomností zničili či znehodnotili.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient