Poberta se ke krádeži přiznal

Lapka, který se pokusil o krádež v prodejně na Americké, byl ve středu večer zadržen pracovníkem obchodu. Ten následně vyrozuměl městskou policii a na místo záhy zamířila nejbližší hlídka v terénu.

O chvilku později strážníci zjistili, že jde o třiadvacetiletého muže ze severního Plzeňska, který se pokusil si odnést odtud bez placení dvě balení sušenek za deset korun. Ke krádeži se muž přiznal. Na prodejně údajně prý neviděl ochranku, a proto to zkusil. Při dalším prověřování vyšlo najevo, že muž nekradl rozhodně poprvé a na jeho předání mají právní zájem státní policisté.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.