Search
Close this search box.

Poberta s nožem v ruce ukradl mobil, teď po něm pátrá kriminálka

Kriminalisté pracují na objasnění případu krádeže mobilu z obchodu v nákupním centru na Pankráci, při kterém zatím neznámý pachatel s kobercovým nožem v ruce vyhrožoval prodavačům. Muž si nejprve přišel mobilní telefon obhlédnout a za několik minut se vrátil se slovy: „Tak teď řeknu něco já vám. Mám tady ostrý nůž, nepokoušejte se za mnou běžet nebo vás pořežu!“ Následně se pokusil odříznout zabezpečovací lanko od telefonu, což se mu nepodařilo a nůž se mu rozpadl. Telefon proto utrhl a z místa utekl.

Odcizený telefon byl nejdražší ze všech vystavených a byl v hodnotě přes 30 tisíc korun. Případ je prošetřovaný pro trestné činy vydírání a krádež, za což hrozí až osm let odnětí svobody.

Podle svědků muž působil zanedbaně a jako uživatel drog. Mluvil česky bez přízvuku. Jestliže ho na záběrech poznáváte, kontaktujte linku 158.

Případ se stal v pátek 9. listopadu před 19. hodinou.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient