Po víkendu přijde zužování kádru píseckých fotbalistů

V areálu FC Písek se intenzivně připravují muži i dorostenci. Po odehrání víkendového zápasového programu by mělo být jasnější, s jakým kádrem bude áčko bojovat o třetiligové body.

Ve středu se svěřenci trenéra Rostislava Grossmanna utkali s týmem českokrumlovského Slavoje a šanci dostali především fotbalisté, o kterých nebylo rozhodnuto a ti, kteří jsou u Otavy na testech.

V první půli se hrál průměrný fotbal s několika zajímavými akcemi na obou stranách. Po přestávce se více prosazovali domácí, přidali několik pěkných branek a po zásluze zvítězili.

FC Písek – FK Slavoj Český Krumlov 5:1 (1:0)

Branky: Smetana, Zeman, Kasík, Jančura 2 – Tauber.

Sestava FC Písek: Vojtíšek – Zeman, Řehoř, Vacovský, Kulík, Kasík, Smetana, Sokol, Farkaš, Jančura, Simunovič. Střídali: Volf a Viták.

Trenér FC Písek Rostislav Grossmann po utkání řekl: „Chtěli jsme opět vidět hráče, kteří usilují o místo v našem kádru. Fotbal neměl nějakou výraznou kvalitu, byl to slušný herní trénink, ale náš účel to splnilo. Někteří hráči naznačili svoje možnosti, někteří naopak na ČFL z jakýchkoliv důvodů bohužel nemají. V sobotu hráče opět rozdělíme a absolvujeme dva zápasy za sebou, po těchto duelech už budeme náš široký kádr zužovat.“

Nadcházející zápasy A-týmu:
Sobota 21. července od 10 hodin: FC Písek – FC Viktoria Plzeň U19
Sobota 21. července od 12 hodin FC Písek – SK Siko Čimelice

Na soutěž se připravuje také devatenáctka

Svůj úvodní domácí přípravný zápas absolvovali starší dorostenci, kteří hostili stejně staré fotbalisty Petřínu Plzeň. Devatenáctka soupeři, s nímž se potkává i v soutěži, podlehla a na první výhru i v součtu s víkendovým turnajem v Milevsku prozatím čeká.

FC Písek U19 – SK Petřín Plzeň U19 1:2 (0:0)

Branka Písku: Řezáč

Sestava FC Písek U19: Vojtíšek (Pícha) – Jiskra, Mikeš, Říha, Přibyl – Dvořák, Mařík, Sládek, Kvasnička – Nosek, Gažík. Střídali: Tesař, Řezáč, Zelenka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.