Po pěkném výkonu v prvním poločasu Dukla se Spartou prohrála

V první půli se hrála vyrovnaná partie, a přestože šla Sparta dvěma góly do vedení, podařilo dukelským vyrovnat. Po přestávce však přestali koncentrovat na hru a Sparta několikrát potrestala jejch chyby. Utkání nakonec dukelští prohráli v poměru 2:6.

Dukla Praha: Dudy M. (35. Lochmann) – Budař P., Palinčák P., Kotík L., Kolský T. (35. Kára Š.) – Šelicha M., Svoboda A. (35. Čech), Laredo T. – Čejka O. (35. Blecha F.)., Gončarov N., Nejedlý S.

Branky: 30. Šelicha M., 34. Čejka O.

Komentář
„Odehráli jsme velmi dobrý první poločas. V jeho první části jsme byli ještě trochu nepřesní v kombinaci a akce nebyly tak plynulé. Také jsme dvakrát inkasovali po chybách v naší obraně. V jeho druhé části jsme ale hráli výborný fotbal a několikrát kombinačně přehráli celý sparťanský tým. Zejména akce vedoucí k prvnímu gólu, kdy se nám podařilo kombinačně přejít celé hřiště a úspěšně zakončit, zaslouží pochvalu. Ve druhé půli jsme bohužel nenavázali na výkon z prvního poločasu a přestali se koncentrovat na hru. Hrálo se téměř neustále na naší polovině. Výsledkem byly čtyři branky v naší síti a poté už jsme nebyli schopní se zvednout a znovu otočit skóre. Gratulujeme sparťanům k vítězství a děkujeme všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.