Po nehodě skončilo auto v zahradě domu, jedna osoba se těžce zranila

Novopačtí profesionální hasiči vyjeli ve čtvrtek večer do části obce Karlov, kde došlo k dopravní nehodě osobního automobilu. Vůz prorazil zábradlí podél komunikace, poškodil značku s označením obce a skončil v zahradě u domu. Podle oznamovatelů události se mělo z havarovaného vozu také kouřit a vlivem nehody byl přeražen i sloup elektrického napětí.

Po příjezdu jednotky na místo události byla osoba z vozidla venku a se zasahujícími komunikovala, k požáru automobilu nedošlo. Na místo mířil také vrtulník letecké záchranné služby. Hasiči provedli na místě protipožární opatření, havarovaný automobil zajistili a odpojili akumulátor. Záchranářům poté pomohli s transportem zraněné osoby do vrtulníku. Jednotka provedla nakonec úklid komunikace a předala místo události policistům.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.