Search
Close this search box.

Po jarních prázdninách volejbalitsky zvítězily

V sobotu začaly hrát juniorky VK Šanov Teplice barážovou skupinu proti Plzni. Po jarních prázdninách a zraněným kádrem to byl opět trošku nelehký úkol, a tak trenérka v rámci tréninku v týdnu domluvila přátelský zápas s juniorským týmem chlapců VK Teplice pod vedením Jaromíra Pilouse.

Tento tah se později ukázal jako velice prospěšný. V prvním setu to sice s děvčaty vypadalo dost bledě, když prohrávaly na začátku setu 0:6 a později dokonce 2:12. Ale nakonec se dokázaly zvednout a set ještě vybojovat ve svůj prospěch v konečném stavu 26:24. Ostatní sety pak už končily jednoznačně v náš prospěch bez sebemenších potíží. Oba zápasy v klidu, až na úvod prvního setu, vyhrály 3:0.Nejlepšími hráčkami prvního zápasu se staly Aneta Krejzová a Klára Šotolová, které pokládaly na zem, co jim pod ruku přišlo. A nejlepšími hráčkami druhého zápasu se stala Lucka Lacinová, která opět předvedla bezchybnou práci v poli a Karolína Foffová, která si pohrávala se soupeřkami na síti. S radostí si přivezly domů 6 bodů a tím si do začátku upevnily postavení ve skupině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient