Search
Close this search box.

Po instalaci lavičky dokončí stavebníci rekonstrukci náměstí OKD v Hlučíně

Stavební práce na rekonstrukci náměstí sídliště OKD aktuálně nepokračují. S dokončením oprav se čeká na vybudování betonové lavičky.

„Monolitickou betonovou lavičku, jejíž stavba je poměrně komplikovaná, firma nainstaluje ještě v první polovině listopadu,“ uvedla stavební technička investičního odboru Městského úřadu Hlučín Pavla Holibková.
Po osazení lavičky stavebníci doloží zámkovou dlažbu včetně vodících linií, dodělají dořezy dlažby a její zhutnění i sanaci zadní části betonové lavičky, upraví terén za lavičkou a položí silniční obruby u ulice Hornické. Na závěr namontují městský mobiliář.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient