Po dvou letech se do jablonského kina vrací oblíbený Dětský filmový festival

Dětský filmový festival se stal v našem městě pojmem. Nejeden dětský divák se vždy těší na pěknou pohádku s možností něco vyhrát. V loňském roce jsme kvůli rekonstrukci museli festival vynechat, ale letos se nám opět vrací. Bude však doprovázen několika změnami.

Základní myšlenka zůstává stejná. Každý den po uvedené pohádce budeme losovat jednu sadu cen. Oproti minulosti však nastává změna v kupování losů. Již nebude možno si zakoupit neomezené množství losů, ale pouze jeden. Los vlastně bude vstupenka, která bude slosovatelná. Losovat se tak bude obsazené místo (řada/sedadlo). Cena losu/vstupenky bude 40 Kč a pokud budete mít štěstí, můžete získat i více cen. Vylosovaná sedadla se budou vracet na hlavní sadu cen zpět do osudí. Hlavním cílem této změny je snaha dostat pod kontrolu obsazenost sálu. Prodej losů/vstupenek bude probíhat každý den od 16.00 v kině. Předprodej a rezervace nebudou možné.

Dětský filmový festival 2018

– sál Městského kina Jablonné nad Orlicí, každý den začátek v 17.00 hodin

Dětský filmový festival proběhne v týdnu od 12. do 16. listopadu 2018 s následujícím programem:

Pondělí 12.11. – Ferdinand

Úterý 13.11. – Včelka Mája – Medové hry

Středa 14.11. – Králíček Petr

Čtvrtek 15.11. – Za kamarády z televize 9

Pátek 16.11. – Hotel Transylvánie: Příšerózní dovolená

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.