Search
Close this search box.

Plzeňští strážníci pomohli klientce Linky seniorů

Zdravotní indispozice přiměla v sobotu odpoledne seniorku k tomu, aby stiskla tísňové tlačítko Linky seniorů. Hlídka byla během chvíle od přijetí tísňového signálu v místě bydliště devětaosmdesátileté ženy.

Hlídka zvonila na zvonek u dveří bytu a klepala na ně, nikdo se však neozýval. Proto, aby se dostala dovnitř, použila tedy klíče, které má pro případ nouze v zapečetěném kufru. Stařenka, jíž strážníci našli sedět na posteli v ložnici, potřebovala jejich pomoc. Stěžovala si jim na úporné bolesti operované páteře. Kvůli nim se sama údajně nezvládla vzdálit z postele a tudíž si přivolat lékařskou pomoc. Přivolaní záchranáři se o seniorku postarali. Její převoz do zdravotnického zařízení nebyl nutný.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient