Plzeňští senioři si zahrají turnaj ve stolním tenise

Poprvé v historii se uskuteční v úterý 4. prosince Mikulášský přebor seniorů ve stolním tenisu. Turnaj pořádá Odbor sportu Magistrátu města Plzně ve spolupráci s Oblastní župou Plzeňskou České obce sokolské a je určen pro širokou veřejnost a amatéry. Přihlásit se zájemci mohou do středy 28. listopadu do 12 hodin, a to na Odboru sportu Magistrátu města Plzně, Kopeckého sady 11, na e-mailu cernyvi@plzen.eu nebo na telefonu 378 033 502, kde je také možné získat další informace.

„Naším záměrem je propojit seniory se školáky,“ vysvětlil vedoucí magistrátního odboru sportu Přemysl Švarc. Hlavní kategorie se budou hrát v prostorách 15. základní školy. „Na Odboru sportu se dlouhodobě snažíme pomáhat nejen dětem a mládeži, ale děláme maximum pro to, abychom rozpohybovali i seniory,“ dodal Přemysl Švarc.

Hrát se bude na třech místech Plzně současně o zajímavé ceny – kromě mikulášské sladké odměny pro každého si nejlepší v jednotlivých kategoriích odnesou kvalitní vybavení na stolní tenis. Zájemci o turnaj neplatí žádné startovné, a pokud nebudou mít vlastní pálku, mohou si ji v případě potřeby na místě bezplatně vypůjčit.

Kategorie a místa konání (v úterý 4. prosince od 8:30 do 14 hodin):
Muži 60 až 69 let: 15. ZŠ, Terezie Brzkové 31
Muži nad 70 let: SK U Řeky, Hankova E9
Ženy (60 až 69 let a ženy nad 70 let): TJ Sokol Plzeň V, Klášterní 964/2
Vyhlášení výsledků se uskuteční vždy na místě hned po skončení turnaje, v každé kategorii se vyřazovacím způsobem střetne 32 hráčů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak