Plzeňští policisté se snaží o čistotu města

Strážníci ze stanice Územně strážní služby řešili během středeční služby několik případů souvisejících s osobami bez domova. Nepořádek, který měli bezdomovci okolo sebe, si po sobě uklidili.

Jednu záležitost řešila hlídka ráno po deváté hodině ve Štruncových sadech, kde na trávníku našla pospávat šestapadesátiletého muže. Nepořádek, který měl kolem sebe, uklidil a z místa poté odešel.

Uklidit místo od nepořádku si také musel po sobě čtyřiašedesátiletý muž. Ulehl pod stromem na Americké, kde neušel pozornosti strážníků, poněvadž okolo něho bylo poházeno značné množství odpadků. Přestupek s ním hlídka vyřešila ještě ve zkráceném správním řízení uložením pokuty.

Stejně tak zlikvidovat nepořádek, který měli na svědomí, museli také cizinci v Lochotínské ulici a muž, který si vybral ke svému odpočinku křoví v Truhlářské ulici.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.