Plzeňští policisté hledají svědky dopravních nehod

(Aktualizováno před )

K dopravní nehodě došlo v době od 13. června do 17. června 2018, kdy dosud neznámý řidič s dosud neznámým vozidlem poškodil oplocení pozemku v obci Líně na křižovatce ulic Družstvení a Dukelská. Při poškození došlo k ohnutí 5 kusů ocelových sloupků a poškození plastových planěk. Nezjištěný řidič poté, co způsobil škodu, z místa dopravní nehody ujel. Vznikla hmotná škoda ve výši cca 10.000 korun.

Dne 20. června 2018 okolo 13 hodiny došlo k dopravní nehodě v ulici 5. května v obci Blovice. Dosud neznámý řidič s šedým vozem značky Renault rok výroby 1997, které vyplynulo z dosavadních výsledků pátrání, poškodil zde zaparkovaný osobní automobil Volkswagen Passat. Řidič nezjištěného automobilu střet s osobním automobilem nezaregistroval a pokračoval v jízdě. Majiteli vznikla škoda na osobním automobilu Volkswagen Passat ve výši 5.000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky výše popsaných nehod, aby se dostavili na služebnu Dopravního inspektorátu Plzeň – venkov na adrese Plzeň, Slovanská alej 26, nebo telefonicky na lince 158.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz