Policisté dohlédnou na hladký průběh víkendových akcí v Plzni

Ve zvýšené míře budou dohlížet plzeňští policisté během následujících víkendových akcí na bezpečnost a plynulost v dopravě a na dodržování veřejného pořádku.

Městské ředitelství policie Plzeň připravilo v souvislosti s třetím ročníkem pivního festivalu Gambrinus den 2018, který se uskuteční tento víkend dne 23. června 2018 v centru Plzně, především pak na čtyřech scénách, a sice na náměstí Republiky, v proluce v Křižíkových sadech, v Šafaříkových sadech a na místě zvaném u Branky ve Smetanových sadech, bezpečnostní opatření, do kterého jsou nasazeni policisté obvodního oddělení Plzeň – střed, policisté oddělení hlídkové služby, dopravní policisté a nebudou chybět ani kolegové z oddělení služební kynologie s policejními psy. Policisté budou během této akce dohlížet na veřejný pořádek a bezpečnost, plynulost v silničním provozu a dále upozorňují řidiče, aby respektovali dané uzavírky komunikací v centru, které budou součástí zajištění bezpečnosti občanů při této akci.

Další víkendová akce s názvem Summer City Fest, která proběhne na Boleveckém rybníku na pláži „Ostende“ ve dnech 22. – 23. června 2018 je ze strany plzeňských policistů zajištěna bezpečnostním opatřením. Policisté i během této akce budou dohlížet nad bezpečností a plynulostí silničního provozu a zároveň budou dohlížet na to, aby nedocházelo k narušení veřejného pořádku.

Policisté dále občany upozorňují, aby si v souvislosti s víkendovými akcemi dávali pozor na své cennosti uložené v kabelkách, taškách, batozích a zejména pak ve vozidlech. Nezabezpečené a volně odložené věci se stávají velkým lákadlem pro pachatele, kteří vám svým jednáním mohou způsobit nemalé starosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak