Search
Close this search box.

Policisté dohlédnou na hladký průběh víkendových akcí v Plzni

Ve zvýšené míře budou dohlížet plzeňští policisté během následujících víkendových akcí na bezpečnost a plynulost v dopravě a na dodržování veřejného pořádku.

Městské ředitelství policie Plzeň připravilo v souvislosti s třetím ročníkem pivního festivalu Gambrinus den 2018, který se uskuteční tento víkend dne 23. června 2018 v centru Plzně, především pak na čtyřech scénách, a sice na náměstí Republiky, v proluce v Křižíkových sadech, v Šafaříkových sadech a na místě zvaném u Branky ve Smetanových sadech, bezpečnostní opatření, do kterého jsou nasazeni policisté obvodního oddělení Plzeň – střed, policisté oddělení hlídkové služby, dopravní policisté a nebudou chybět ani kolegové z oddělení služební kynologie s policejními psy. Policisté budou během této akce dohlížet na veřejný pořádek a bezpečnost, plynulost v silničním provozu a dále upozorňují řidiče, aby respektovali dané uzavírky komunikací v centru, které budou součástí zajištění bezpečnosti občanů při této akci.

Další víkendová akce s názvem Summer City Fest, která proběhne na Boleveckém rybníku na pláži „Ostende“ ve dnech 22. – 23. června 2018 je ze strany plzeňských policistů zajištěna bezpečnostním opatřením. Policisté i během této akce budou dohlížet nad bezpečností a plynulostí silničního provozu a zároveň budou dohlížet na to, aby nedocházelo k narušení veřejného pořádku.

Policisté dále občany upozorňují, aby si v souvislosti s víkendovými akcemi dávali pozor na své cennosti uložené v kabelkách, taškách, batozích a zejména pak ve vozidlech. Nezabezpečené a volně odložené věci se stávají velkým lákadlem pro pachatele, kteří vám svým jednáním mohou způsobit nemalé starosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient