Plzeňské dopravní podniky přidaly další termíny nočních prohlídek vozovny

Kvůli velkému zájmu o avizované komentované noční prohlídky tramvajové vozovny na Slovanech přidaly Plzeňské městské dopravní podniky (PMDP) další termíny. Pokud se i tyto termíny rychle zaplní a o prohlídky budou mít lidé stále zájem, naplánují stejnou akci na leden příštího roku.

Noční prohlídky připravily PMDP v souvislosti s plánovanou rekonstrukcí vozovny. Chtějí návštěvníkům ukázat nedostatečnou odstavnou kapacitu depa. Lidé se mohou projít také jednotlivými halami, nahlédnout do zázemí zaměstnanců a seznámit se se změnami, s nimiž rekonstrukce počítá.

Zájemci si musí termín prohlídky zarezervovat prostřednictvím webových stránek PMDP na www.pmdp.cz.

Další možností, jak se o rekonstrukci dozvědět více, bude beseda s občany. Je plánována na začátek příštího roku. O termínu a místě jejího konání budou PMDP informovat.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak