Search
Close this search box.

Plzeňská policie se představila na Odborném řemeslném kempu

Dne 20. června 2018 proběhla v dopoledních hodinách prezentace Policie České republiky na školní akci SOU elektrotechnického. Diváci měli možnost shlédnout nejen policisty ze služební kynologie se svými čtyřnohými policejními psy při ukázkách jejich dovedností a poslušností, ale i dynamické ukázky plzeňských policistů oddělení hlídkové služby, kteří simulovali před návštěvníky zadržení pachatele ve vozidle.

Dále si mohli diváci prohlédnou služební motocykl, kterým disponuje Dopravní inspektorát v Plzni. Všichni účastníci si po prezentaci mohli shlédnout a osahat policejní výzbroj a výstroj, kterou naši policisté při výkonu služby disponují. Prezentace se zúčastnili policisté nejen Městského ředitelství policie Plzeň, ale i policisté Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje, kteří měli k dispozici velitelské štábní vozidlo Policie České republiky, ve kterém se promítala práce policistů pořádkové jednotky v akci. Bylo pamatováno i na nejmladší návštěvníky akce, mezi kterými se pohyboval policejní maskot Leopold. Příchozí měli možnost dozvědět se také informace ohledně policejní práce a možnosti uplatnění v řadách Policie České republiky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient