Search
Close this search box.

Plzeňané se budou moct svézt speciální vánoční tramvají

Plzeňské městské dopravní podniky připravily na letošní adventní čas novinku. Do plzeňských ulic vyjela Vánoční tramvaj. Poprvé se představila o první adventní neděli 2. prosince, kdy vozila cestující na trase U Synagogy přes náměstí Republiky na Mikulášské náměstí a zpět.

Od pondělí 3. prosince jezdí Vánoční tramvaj pravidelně na lince č. 2 (Světovar – Skvrňany) nejen v pracovních dnech, ale i o víkendech. Cestující bude tato tramvaj vozit po celý prosinec až do Tří králů, 6. ledna 2019.

V minulém týdnu proběhly v plzeňském depu tramvají na Slovanech noční prohlídky, o které byl obrovský zájem, Plzeňské městské dopravní podniky proto ve čtvrtek 3. ledna 2019 zveřejní nové termíny těchto netradičních exkurzí. Rezervace na prohlídky probíhá přes web Plzeňských městských dopravních podniků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient