Plzeňané se budou moct svézt speciální vánoční tramvají

Plzeňské městské dopravní podniky připravily na letošní adventní čas novinku. Do plzeňských ulic vyjela Vánoční tramvaj. Poprvé se představila o první adventní neděli 2. prosince, kdy vozila cestující na trase U Synagogy přes náměstí Republiky na Mikulášské náměstí a zpět.

Od pondělí 3. prosince jezdí Vánoční tramvaj pravidelně na lince č. 2 (Světovar – Skvrňany) nejen v pracovních dnech, ale i o víkendech. Cestující bude tato tramvaj vozit po celý prosinec až do Tří králů, 6. ledna 2019.

V minulém týdnu proběhly v plzeňském depu tramvají na Slovanech noční prohlídky, o které byl obrovský zájem, Plzeňské městské dopravní podniky proto ve čtvrtek 3. ledna 2019 zveřejní nové termíny těchto netradičních exkurzí. Rezervace na prohlídky probíhá přes web Plzeňských městských dopravních podniků.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak