Search
Close this search box.

Plzeň se stále nemůže vymanit z krize

V Plzni jistě věřili, že výhrou v Ostravě se znovu nakopnou do formy, kterou měli na podzim. Jenže se tak nestalo. Baník dokázal s lídrem nejvyšší fotbalové ligy remizovat.

Za remízu 0:0 bere Ostrava do tabulky důležitý bod, který jí má pomoci k záchraně. Už v minulém zápase vyhrála, takže se zdá, že z největší herní i výsledkové krize je venku.
To Plzeň na jaře nadále klopýtá a může být ráda za náskok, který si na podzim vytvořila.

Do zápase nastoupil v ostravském dresu Baroš, i když jeho účast v tomto utkání nebyla jistá, protože se ve víkendovém mači zranil.
Skoro celý zápas byl vpodstatě vyrovnaný, na první pohled vůbec nebylo poznat, že hraje první tým s posledním…
Až v závěrečné patnáctiminutovce zápasu začali mít více ze hry hosté a dostávali se i do šancí. Jenže Čermákovu střelu vyškrábl brankář Laštůvka a Chorého hlavička trefila jen břevno.

Čtyři body z domácích zápasů s Jihlavou a Plzní, od toho se dá odrazit. Ale musíme v tom pokračovat. Trochu jsme stáhli ztrátu, ale pořád je tam díra,“ prohlásil Milan Baroš.

Baník Ostrava – Viktoria Plzeň 0:0
Rozhodčí: Pechanec – Kříž, Pospíšil. ŽK: Fillo – Petržela, Řezník. Diváci: 8005.

Ostrava: Laštůvka – Pazdera, Procházka, Šindelář, Fleišman – Fillo, Hlinka, Jirásek (90. Psyché), Granečný – Diop (90. Stáňa) – Baroš (72. De Azevedo). Trenér: Páník.
Plzeň: Hruška – Řezník, Hubník, Hájek, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela (74. Zeman), Čermák (87. Kolář), Kopic – Bakoš (65. Chorý). Trenér: Vrba.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient