Search
Close this search box.

Plíšková je poprvé ve 3. kole Wimbledonu, daří se i Šafářové

Karolína Plíšková s Lucií Šafářovou neměly zrovna ve druhém kole lehké soupeřky, přesto po dobrých výkonech postupují do dalších bojů.

„Mohla jsem se spolehnout na svůj servis a to bylo pro mě hodně důležité,“ řekla Plíšková po utkání s Viktorii Azarenkovou. V podstatě nedala soupeřce šanci k nějakému zvratu. Nyní jí ve 3. kole čeká Rumunka Mihaela Buzarnescuová.„Nebude mít co ztratit, protože je v žebříčku za mnou. Mám víc zkušeností, ale v žádném případě ji nechci podcenit,“ dodala naše světová osmička.

Lucie Šafářová měla za soupeřku Agnieszku Radwaňskou. Tato Polka už jednou zažila wimbledonské finále, ale stejně jako Azarenková už má nejlepší roky za sebou. Kariéra Lucie Šafářové už se také pomalu chýlí ke konci, ale v tomto zápase ukázala, že v ní ten zápal pro tenis ještě je. Ve 3. kole se utká s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou.

Svoje zápasy dnes měly odehrát i Barbora Strýcová a Kateřina Siniaková, ale kvůli dešti nakonec nenastoupily.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient